O nás

Japonská automobilka se sídlem v Hirošimě již několikrát celému světu dokázala, že své řemeslo umí dotáhnout do nejmenšího detailu. Kde však takové auto koupit a na koho se obrátit v případě, kdy je zapotřebí sehnat originální náhradní díly Mazda? Nejlépe, když oslovíte přímo specialistu na tyto vozy s největším arsenálem náhradních dílů v celé České i Slovenské republice. Sami si můžete vybrat, jestli sáhnete po originálním nebo zánovním dílu, který se získává z vyřazených vozů přímo na vrakovištích Mazda.

Servis a vrakoviště Mazda

Dovolte nám představit společnost AUTO DUFEK, která se již od roku 1992 prezentuje jako autoservis Mazda a prodejce těchto kvalitních japonských automobilů. Každý kdo vlastní nebo se aktuálně poohlíží po vozu této značky, určitě bude chtít vědět, kde zakoupit originální náhradní díly Mazda.

Servis Mazda od společnosti AUTO DUFEK je unikátní ve své obsáhlosti jedinečných služeb. Firma může nabídnout své vlastní vrakoviště Mazda, kde pro své klienty vyhledává náhradní díly přímo na míru v rozumné cenové relaci. Zákazník si tak sám může vybrat, jestli se jeho zájem ubere po cestě k novým nebo starším dílům. AUTO DUFEK disponuje největším skladem použitých náhradních dílů Mazda v celé České i Slovenské republice.

Náhradní díly Mazda

AUTO DUFEK prodává především použité náhradní díly Mazda. Na skladě má náhradní díly přímo z vlastního vrakoviště ale i díly nové. V rozsáhlé nabídce naleznete přes 2 000 000 originálních náhradních dílů Mazda, které jsou uložené v odpovídajících skladových podmínkách. Díky tomu získáte nejen kvalitní, ale i rozsáhlou možnost výhodného nákupu.

Ekologická likvidace vozidel

Společnost AUTO DUFEK se mimo jiné zabývá i ekologickou likvidací vozidel v Praze. Tato služba se vztahuje na veškerá vozidla všech značek a to včetně vystavení potvrzení o ekologické likvidaci. Ekologická likvidace vozidel Praha pod zastřešením naší společnosti je zcela zdarma. Firma je navíc certifikovaná Ministerstvem životního prostředí ČR. Nechte vyřízení všech formalit na zkušeném týmu, po dohodě můžeme pro váš autovrak dojet v rámci celé Prahy i České republiky.

© AUTO DUFEK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Shop + CMS by
Gramonet
WebDesign by
Heaven Design